Taśma M-STOP

Wersja do druku Poleć znajomemu

Podstawowe cechy

Symbol: M-STOP
Opakowanie: karton 72 mb
Jednostka: mb
Cena hurtowa ponad: 360 mb
Kod QR produktu

Waterstop RX 101, 103
OPIS WYROBU

Waterstop-RX stosuje się jako uszczelnienie przerw roboczych w betonowaniu konstrukcji żelbetowych: po zakończeniu jednego etapu betonowania umieszcza się je w miejscu przyszłego styku, a następnie wylewa sąsiedni segment konstrukcji. W ten sposób taśma Waterstop-RX zostaje całkowicie zamknięta w ograniczonej betonem przestrzeni. Przenikająca przez szew betonu woda spowoduje uaktywnienie taśmy: na początku będzie chłonąć wodę i rozprężać się, całkowicie wypełniając przestrzeń w jakiej się znalazła, zmieniając się w nieprzepuszczalną, żelową substancję, wypełniającą wszelkie porowatości i rysy betonu wokół niej, a tym samym całkowicie blokującą dalsze przenikanie wody.

Zalety
  • daje się dowolnie plastycznie kształtować według każdego profilu betonu
  • nie wymaga stosowania specjalnych łączników
  • odcinki taśmy łączy się przez zetknięcie ich końców
  • blokuje przenikanie wody poprzeczne i wzdłużne
  • wypełnia i uszczelnia wszelkie pory betonu w swoim otoczeniu
  • do stosowania w każdej temperaturze
  • zapewnia szczelność styku przy parciu do 70 m słupa wody
Zastosowania

Waterstop-RX stosuje się do pionowych i poziomych przerw technologicznych w betonowaniu, w połączeniach nowych i starych elementów konstrukcji, na nieregularnych powierzchniach, wokół osadzonych w konstrukcji rur instalacyjnych, itp. Taśmy Waterstop-RX należy stosować w warunkach występowania ciśnienia hydrostatycznego, jak i przy braku naporu wody.

Parametry

 

  RX-101 RX-103
wymiary przekroju (mm): 25 x 19 15 x 10
długość zwoju (m): 5 6
ciężar (kg/m): 0,74 0,24
ilość zwojów w kartonie (szt): 6 12
zawartość kartonu (m): 30 72
ciężar karonu (kg): 23 17
Dostawa i składowanie

Taśmy dostarczane są w tekturowych kartonach, na paletach drewnianych, osłonięte folią. Waterstop-RX należy przechowywać w miejscach suchych i odpowiednio zabezpieczonych przed wilgocią. W takich warunkach taśmy przechowywać można dowolnie długo.Uwaga: Taśmy Waterstop-RX nie powinny pełnić funkcji samodzielnego uszczelnienia kompensacyjnych szczelin dylatacyjnych.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

22,88 PLN za mb
mb
1 mb

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter